-

Зареждане...

По повод Деня на Европа, ресурсните учители Силвия Димитрова и Екатерина Маркова проведоха в НУ ,,Васил Левски” – гр. Белоградчик мероприятие на тема: ,,Пътуване из Европа без куфар” с ученици на допълнителна подкрепа. Основната цел на инициативата е учениците да обогатят знанията си за Европа и Европейския съюз, да се запознаят с различни европейски държави, символи и култури, както и да се насърчат уменията им за общуване, сътрудничество и активно участие. Мероприятието се проведе под формата на мултимедийна презентация, беседа и образователни игри. Учениците ,,посетиха” различни европейски държави. Включиха се в образователни игри и занимателни дейности – разпознаване на знамена, забележителности и викторина с въпроси за Европа. Демонстрираха активност, любознателност и положително отношение към поставените задачи. Обогатиха своите знания и умения, като същевременно се забавляваха.